KATALOGAS
pagalba
PRISIJUNGIMAS
Produkto paieška

Smulkintuvai (blenderiai)

Smulki buitinė technika Smulkintuvai (blenderiai)

Smulkintuvai (blenderiai) internetu už patrauklią kainą. Turime skirtingų gamintojų ir galingumų smulkintuvus (blenderius). Pas mus galėsite įsigyti sau tinkamiausią smulkintuvą internetu.

1 2

Taikyti filtrą

Pavadinimas Matmenys Kaina
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM7150
119.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM7150
Strypinis maišytuvas (blenderis). 500 W. Galingas, tyliai veikiantis ir nevibruojantis variklis. Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas. Atsparus karščiui plastikinis maišytuvo kotas su nerūdijančio plieno ašmenimis. mixxo quattro - keturbriaunis nerūdijančio plieno peiliukas pasiekia efektyvesnį, geresnį ir greitesnį rezultatą. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos.
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM7250
139.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM7250
Strypinis maišytuvas. 500 W. Galingas, tyliai veikiantis ir nevibruojantis variklis. Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas. Aukštos kokybės kojelė iš nerūdijančio plieno. mixxo quattro - keturbriaunis nerūdijančio plieno peiliukas pasiekia efektyvesnį, geresnį ir greitesnį rezultatą. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos. Specialaus dizaino kotas su apsauga nuo taškymosi
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM7300
189.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM7300
Strypinis maišytuvas. 600 W. Galingas, tyliai veikiantis ir nevibruojantis variklis. Elektroninis greičio reguliavimas. Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas. Atsparus karščiui plastikinis maišytuvo kotas su nerūdijančio plieno ašmenimis. mixxo quattro - keturbriaunis nerūdijančio plieno peiliukas pasiekia efektyvesnį, geresnį ir greitesnį rezultatą. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos.
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM7500
229.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM7500
Strypinis maišytuvas. 600 W. Galingas, tyliai veikiantis ir nevibruojantis variklis. Elektroninis greičio reguliavimas. Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas. Aukštos kokybės kojelė iš nerūdijančio plieno. mixxo quattro - keturbriaunis nerūdijančio plieno peiliukas pasiekia efektyvesnį, geresnį ir greitesnį rezultatą. Išskirtinio dizaino, specialia technologija dekoruotas maišytuvo pagrindas. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM7700
319.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM7700
Strypinis maišytuvas. 750 W. Galingas, tyliai veikiantis ir nevibruojantis variklis. Elektroninis greičio reguliavimas. Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas. Aukštos kokybės kojelė iš nerūdijančio plieno. mixxo quattro - keturbriaunis nerūdijančio plieno peiliukas pasiekia efektyvesnį, geresnį ir greitesnį rezultatą. Išskirtinio dizaino, specialia technologija dekoruotas maišytuvo pagrindas. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos. Nustatyto greičio LED indikacija patogiam greičio reguliavimui. Specialaus dizaino kotas su apsauga nuo taškymosi. Specialiu mechanizmu lengvai nuimamas maišytuvo kotas
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis mašytuvas Bosch MSM76PRO
349.00 Lt
Strypinis mašytuvas Bosch MSM76PRO
Strypinis maišytuvas HomeProfessional. 750 W. Galingas, tyliai veikiantis ir nevibruojantis variklis. Elektroninis greičio reguliavimas. Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas. Specialiai sukurtas profesionalus aliuminio maišytuvo kotas sriubų, desertų, putų plakimui, maišymui. Išskirtinio dizaino, specialia technologija dekoruotas maišytuvo pagrindas. Lankstus spirale susuktas laidas. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos. Nustatyto greičio LED indikacija patogiam greičio reguliavimui.
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM7800
379.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM7800
Strypinis maišytuvas. 750 W. Galingas, tyliai veikiantis ir nevibruojantis variklis. Elektroninis greičio reguliavimas. Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas. Aukštos kokybės kojelė iš nerūdijančio plieno. mixxo quattro - keturbriaunis nerūdijančio plieno peiliukas pasiekia efektyvesnį, geresnį ir greitesnį rezultatą. Išskirtinio dizaino, specialia technologija dekoruotas maišytuvo pagrindas. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos. Nustatyto greičio LED indikacija patogiam greičio reguliavimui. Specialaus dizaino kotas su apsauga nuo taškymosi.
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM67PE
239.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM67PE
Strypinis maišytuvas powermaxx. 750 W. Galingas, ergonomiškos formos strypinis maišytuvas. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos. Tylus, mažai vibruojantis variklis. Reguliuojamas greitis. Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas. Aukštos kokybės kojelė iš nerūdijančio plieno. Specialiu mechanizmu lengvai nuimamas maišytuvo kotas. Universalus smulkintuvas su dangteliu ir išimamu smulkinimo peiliu iš nerūdijančio plieno.
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM6600
199.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM6600
Strypinis maišytuvas. 600 W. Galingas, ergonomiškos formos strypinis maišytuvas. Atsparus karščiui plastikinis maišytuvo kotas su nerūdijančio plieno ašmenimis. Universalus smulkintuvas su dangteliu ir išimamu smulkinimo peiliu iš nerūdijančio plieno.Universaliame smulkintuve atskiras ledo smulkinimo peiliukas. Plakimo šluotelės iš nerūdijančio plieno. Graduotas plaktuvo indas su dangteliu.
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM6300
159.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM6300
Strypinis maišytuvas. 600 W. Galingas, ergonomiškos formos strypinis maišytuvas. Atsparus karščiui plastikinis maišytuvo kotas su nerūdijančio plieno ašmenimis. Specialiu mechanizmu lengvai nuimamas maišytuvo kotas. Universalus smulkintuvas su dangteliu ir išimamu smulkinimo peiliu iš nerūdijančio plieno. Graduotas plaktuvo indas su dangteliu. Malonu laikyti rankoje dėl ergonomiško dizaino ir paminkštintos Soft-touch korpuso dangos
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM6B300
119.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM6B300
Strypinis maišytuvas. 300 W. Patrauklaus dizaino, ergonomiškas maišytuvas su nuimamu kotu. Nuimamas maišytuvo kotas iš atsparaus karščiui plastiko su nerūdijančio plieno kokybišku peiliuku. Plaktuvo kotas lengvai nuimamas atsukamo mechanizmo pagalba. Maišytuvo kotą ir reikmenis (išskyrus dalį su varikliu) galima plauti indaplovėje. Permatomas plaktuvo indas su skale ir dangteliu
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau
Bosch Strypinis maišytuvas Bosch MSM6B100
69.00 Lt
Strypinis maišytuvas Bosch MSM6B100
Strypinis maišytuvas. 280 W. Patrauklaus dizaino, ergonomiškas maišytuvas su nuimamu kotu. Nuimamas maišytuvo kotas iš atsparaus karščiui plastiko su nerūdijančio plieno kokybišku peiliuku. Plaktuvo kotas lengvai nuimamas atsukamo mechanizmo pagalba. Maišytuvo kotą ir reikmenis (išskyrus dalį su varikliu) galima plauti indaplovėje. Simboliai ant korpuso palengvina tinkamų priedų pasirinkimą
Įdėti į krepšelį Palyginti Plačiau

1 2
Krepšelis
Prekių kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Lt
KONTAKTAI
UAB "TechnikaNamams.lt"
Adr. Savanoriu pr. 192, Kaunas
Tel./fax: +370 37 331653
Mob.Tel. : +370 685 58032
El. paštas: info@technikanamams.lt
REKLAMA
Baldai Jūsų namams
Komfortiška, įspūdingai patogu - visi kietieji baldai, pagal Jusu uzsakymus.
Čia rasite daugiau kaip 10000 modelių baterijų, akumuliatorių adapterių, įkroviklių ir pakrovėjų: nešiojamiems kompiuteriams (laptop), įrankiams, fotoaparatams, vaizdo kameroms, pulteliams, klausos aparatams, konsolėms, skeneriams.
Dymo etikečių spausdintuvai, juostelės, etiketės. LabelPoint, LabelManager, LetraTag, LabelWriter, RhinoPro ir reljefiniai spausdintuvai.
Mikroautobusų nuoma - pigiau